NÁŠ PARTNER, KTERÉHO ZASTUPUJEME NA ČESKÉM TRHU : G.I. HOLDING - chladicí stroje NEJVYŠŠÍ KVALITY !

tel.: +420 244 91 30 72 , email: technik@klimaprofi.cz 


OBCHODNÍ ZNAČKA CLINT PATŘÍ DO SKUPINY G.I.HOLDING

Společnost G.I. HOLDING vlastní obchodní značku CLINT, která představuje špičku mezi evropskými výrobci chladicích strojů a tepelných čerpadel.

Od počátku společnost úspěšně odpovídala na požadavky trhu a její produkty na měnícím se trhu neustále nacházely a nacházejí uplatnění. Nadále přichází s novými nápady a inovacemi.

CLINT se připojila a také k cerfirikačnímu programu Eurovent, který testuje produkty a zajišťuje, že specifikace produktů prezentovaná ve vlastní firemní technické literatuře, je přesná. Kontrola platnosti certifikace je k dispozici na stránkách: www.eurovent-certification.com .

Výrobní závody G.I. Holding se nachází v severní průmyslové oblasti Itálie a v Maďarsku.

Pod značkou CLINT  se vyrábí chladicí stroje, tepelná čerpadla, kondenzační jednotky i stroje pro chlazení sálů a datacenter. Jejich uvádění na trh v České republice a následný servis zajišťuje společnost KLIMAPROFI,s.r.o.


Produkty CLINT:

Chladicí stroje pro chlazení vody či nemrznoucí směsi, v provedení vzduchem (s axiálními ventilátory či s ventilátory s volným oběžným kolem) i vodou chlazené i s odděleným kondenzátorem. S různými možnostmi zpětného získávání tepla. S několika možnostmi snížení hluku. 

Tepelná čerpadla vzduch-voda i voda-voda. S několika možnostmi snížení hluku.

Stroje pro chlazení sálů a datových center s výfukem vzduchu k podlaze (zaplavování), či do zdvojené podlahy či do mezistropu. 


KONTAKT:

+420  244 913 072   ( technik@klimaprofi.cz )


CHLAZENÍ: HOTELY, HISTORICKÉ OBJEKTY, NEMOCNICE, PRŮMYSLOVÉ-NEPŘETRŽITÉ PROVOZY, DATACENTRA, ADMINISTRATIVNÍ a OBYTNÉ BUDOVY

KLIMAPROFI,s.r.o., Úhlavská 1128/36, 148 00 Praha 4 , Česká republika , ičo 49 68 58 81 , dič CZ 49 68 58 81 , tel. +420 244 91 30 72